Новини - Судова медицина

Important information!

All practical classes and lectures will be held at the Forensic Bureau.

Address: Gleba Uspenskogo Street 83. Ground floor. Study room.
Transport: routed taxicab (Marshrutka) number 17b (sit at the bus stop "Military Hospital", get off at the stop "Forensic Bureau").

Have a lab coat, hat, mask and shoe covers with you and be ready for the first topic of the class.
Beginning of classes at 8.45 am / 1.05 pm.

До уваги студентів!

Клінічна база знаходиться на першому поверсі Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи (ВОБСМЕ). Адреса - вулиця Гліба Успенського, 83.

Дістатися можливо маршрутним таксі 17Б (зупинка "Військовий госпіталь" - зупинка "Судово-медична експертиза").

При собі мати медичний халат, шапочку, маску та змінне взуття (бахіли) та бути готовим до першої теми заняття: "Організаційно-процесуальні засади проведення судово-медичної експертизи в Україні. Документація судово-медичних експертиз. Демонстраційне проведення експертизи трупа. Техніка розтину і документація."

Початок першого блоку о 8:45; початок другого блоку о 13:05.